Hueck

CS/EN DE

Menu

Společnost

Výrobky

Společnost Hueck s.r.o. zastupuje společnost Hueck  Aluminium GmbH, na českém trhu se řadí mezi přední dodavatele systémů hliníkových profilů pro výrobu oken, dveří a fasád v běžném i protipožárním provedení. Všechny série jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu firmou Eduard Hueck GmbH & Co.KG a pro použití v České republice jsou řádně certifikovány. Byl vyvinut a odzkoušen ucelený program hliníkových protipožárních prosklených fasádních konstrukcí včetně protipožárních dveří vložených do protipožární fasády. Požárně odolné konstrukce, dveře a fasády jsou použitelné jak pro vnitřní prosklené konstrukce, tak i pro obvodové pláště a prosklená protipožární zastřešení budov. Nabízíme rovněž konstrukce pro stavební úpravy interiérů a bezpečnostní konstrukce, které odolávají průstřelům a chrání před vloupáním. Všechny konstrukce jsou dodávány včetně příslušenství.

Okenní a fasádní konstrukce HUECK bez problémů vyhovují zpřísněným požadavkům nové revize tepelné normy ČSN 73 0540 - 2 ze dne 1.12.2002 a její změny z března 2005. Fasádní konstrukce VF 50 a VF 50 RR s novou tepelnou zónou dosahují hodnoty Uf od 0,87 W/m2k do 1,40 W/m2K.

Technická podpora

Zkušení technici společnosti Hueck s.r.o., která má sídlo na Praze 6, poskytují technickou pomoc projekčním kancelářím a zpracovatelským firmám, a to jak ve fázi přípravy projektu, tak při zpracování zakázky od okamžiku nabídky až po její realizaci. Pro zákazníky jsou pořádána pravidelná školení (legislativní změny v oblasti certifikace, protipožární normy, technické novinky firmy, zaškolení nových techniků do práce se systémy HUECK a s firemním software).

Software

Pro potřeby zpracovatelských firem nabízíme kalkulační programy LogiKal a MAP a grafický program SYSCAD včetně servisu - aktualizace kmenových dat a služby hot-line.

Kontaktujte nás - Dáme tvar Vašim představám.